Hüppa otse lehekülje sisu juurde

Peningi Koroonamänguklubi treeninglaagrid ja inventari ost

Projekti number
430011373469  
Meede
Kirjeldus

Projekti üldeesmärk on kohaliku omaalgatuse ja eestvedajate panuse väärtustamine läbi ühistegevuse võimaluste ja noorte algatuste avardamise, mis aitab kaasa piirkonna koostöö, identiteedi ja põlvkondade vaheliste sidemete tugevdamisele ning positiivsete eluväärtuste kujunemisele. 

Spetsiifilised eesmärgid on: 

- Noorte aktiivne kaasatus piirkonna ja koroonaklubi tegevustesse. 

- Eri vanusegruppide aktiveerimine piirkonna arendamisse, sest koroonat võivad mängida ka eakamad 

- Teiste mõttetegevust ning füüsilist liikuvust arendavate lauamängude (male, kabe, lauatennis) treenimine. 

- Osalemine lauamängude mitmevõistlusel ja koroonavõistlustel. 

*Peningi KMK liikeskonnast moodustavad suure osa noormängijad, kes tänu projektile saavad lisaks noortevõistlustele kogemusi ka täiskasvanute hulgas. Lisaks regulaarsetele treeningutele Raasiku Rahvamajas annab projekt noormängijatele väljundi osalemiseks võistlustel. 

*Projekti elluviimine lihtsustab Peningi KMK juhatuse tööd ning on tunnustuseks tegevusele.

*Projekti käigus lihtsustub koostöö teiste piirkonna koroonaklubidega (Kehra, Loo, Viinistu) ja teiste lauamängude mitmevõistlust harrastavate noortekeskustega Eestis (MTÜ Sookuninga Pärnumaal, Saare Mäng Saaremaal Laimjala jt valdades, Koeru SK Järvamaal, Halliste vald Viljandimaal jt)

Projekti käigus omandavad noored kogemusi erinevatel aladel võistlemiseks ning saavad võistlussõitudel omandatut rakendada ka praktiliselt abikohtunikena.

 
Märksõnad
 
Tegevused

Tegevus 1. Koroonaseibide ja kiide ostmine Peningi Koroonamängijatele ja inventari ettevalmistus. (10 kiid 1m , 10 kiid 1,3 m edasijõudnutele  ja 10 komplekti nuppe (jäävad hiljem Raasiku Rahvamaja Noortekeskusesse avalikuks kasutamiseks)

Transport inventari äratoomiseks Raasiku-Saku-Raasiku 

Inventari korrastamine (uute laudade lihvimine ja ülelakkimine) 

Tegevus 2. 

a) Treeninglaager koroona, lauatennis, male ja kabe Saaremaal Orissaares ja Laimjalas enne seal korraldatavat 2- päevast Saaremaa V karikavõistlust koroonas augustis 2011. 

Majutus, toitlustus, treeningsaali rent 14 inimest 2 päeva, koroonainventari korrastamine, osalemine järgneval võistlusel ja osalustasu maksmine. 

b) Transport. 

Bussi rentimine 5 päeva, praami piletid.

Tegevus 3. Esitlusseadme ostmine. 

Võistluste ja treeningkogunemiste ajal on vajadus esitleda erinevaid materjale või võistlustulemusi videoprojektoriga ning neid (ka voorude vahel) välja trükkida.

1. Multimeediaprojektor Epson EH-TW450 3xLCD, 720p (1280x720); 3000:1; 2500lm; USB, 

2. Väiksemõõtmeline akuga printer PIXMA iP100+ akukomplekt ja Bluetoothiga ühendus 

 

 
Tulemused

Elavdatakse noorte huvi spordi vastu. Soodustatakse sotsiaalset läbikäimist, kasvatatakse distsipliini nii võistlustele sõites kui ka võistlustel. Võistlusmiljöös ja treeningutel areneb loominguline mõtlemine, sest kõik praktiseeritavad lauamängud nõuavad lisaks füüsilisele vastupidavusele ka head kombineerimisoskust. Tänu noorte hõivatusele huvitegevusega muutub piirkond ka lapsevanematele atraktiivsemaks.

 
Kasu saanud ala
Raasiku vald  
PRIA toetusotsuse kuupäev
20.06.2011  
Kuludokumentide esitamise tähtaeg
19.06.2013  
Organisatsioon
Abikõlblik maksumus
€ 3231.00  
Määratud toetus
€ 2732.00