Hüppa otse lehekülje sisu juurde

Noorte motohuviliste suvekool

Projekti number
430012374417  
Meede
Kirjeldus

Noorte motohuviliste suvekooli peaeesmärk on arendada noorte tehnilist taipu, omandada teadmisi mootorites kasutatavatest tehnoloogiatest ja remondist, õppida hooldama, juhtima ja kasutama mootorratast. 

Noorte vaba aja võimaluste mitmekesistamine, koostöö arendamine teiste samalaadsete organisatsioonidega ja külakogukonnaga. On propageeritud ja edendatud mootorrattasõidukultuuri läbi organiseeritud tegevuste. 

Noored on saanud teadmisi liikluskultuurist ning õppinud valitsema oma kaherattalist sõidukit. 

 

 
Märksõnad
 
Tegevused

Tegevus 1- Motokoolitus, majutus, projektijuhi töötasu, toitlustus, mrditsiinitarbed, õppevahendid, transport

Tegevus 2- Liiklusseaduse koolitus, liiklustestide õppimine, vigursõit jalgrattaga ja mopeediga, jalgrattag krossirajal, vaba aja tegevused,basseini kasutamine

Tegevus 3- Fotokroonika, projekti kajastamine meedias

 
Tulemused

• Noortel on piisavalt võimalusi vaba aja sisustamiseks koolivaheajal

• Noored on aktiivsed ja teotahtelised. 

• Kuritegevus väheneb tänu piirkonna aktiivsusele ja soovist korraldada järjepidevalt noortele põnevaid laagreid ning suvekoole. 

Projektiga loodi noortele tingimused arendavaks tegevuseks, mis võimaldas neil oma vaba tahte alusel tegutseda väljaspool perekonda, tasemekoolitust ja koolitööd. Oodatavaks tulemuseks on kindlasti ka noorte vaimset ja füüsilist arengut soodustav tervisekasvatus ning suvekool toetas tugevalt ka noorte sotsialiseerumist, kasvatas intelligentsi ja aitas mõista kui tähtis on sõber, kaaslane jne. Noored on rakendatud ja tõmbavad kaasa oma eakaaslasi. Tõusnud on noorte enesehinnang ning nad tunnevad uhkust oma kodukoha üle. 

Noored kogesid positiivset eduelamust. Suurenenud on noorte huvi tehnikaspordi vastu. 

Noored motomehed ei põrista nii palju enam elumajade vahel, vaid harjutavad oma sõitu krossirajal või selleks ettenähtud õppeplatsidel.

 
Kasu saanud ala
Kose vald  
PRIA toetusotsuse kuupäev
12.04.2012  
Kuludokumentide esitamise tähtaeg
12.04.2014  
Organisatsioon
Abikõlblik maksumus
€ 4438.00  
Määratud toetus
€ 3772.00