Hüppa otse lehekülje sisu juurde

Kevadfestival \"Kose kutsub külla\"

Projekti number
430013376368  
Meede
Kirjeldus

Projektil on kaks eesmärki:

1) Kose ja naabervaldade elanikud on saanud tänu festivalile positiivse emotsiooni ning läbi ühistegevuse on suurenenud kogukonnatunne.
Festivalil osalevad paljud kohalikud seltsid eri vanusgruppides. Esinejaid on kokku 500, neist väljastpool Kose valda 100. Sellise mastaabiga sündmust ei ole kevadhooaja alguses Ida-Harju ega Lõuna-Harju piirkonnas kavandatud.

2) Kose valla tuntus on suurenenud.

Festivalile oodatakse 6000 külastajat, hinnanguliselt 25 % väljastpoolt. Kose vald on läbi sisuka festivali korraldamise saanud positiivse üleriikliku meediakajastuse. Väljastpoolt külastajad näevad Koses elamis- ja puhkamisvõimalusi. 

 
Märksõnad
 
Tegevused

Tegevus 1. Lava ja lavatehnika rentimine 

Tegevus 2. Festivali turvateenuse ostmine 

Tegevus 3. Korvpallikonstruktsioonide rentimine 

 
Tulemused

Festivali külastajad (ca 6000 inimest) on saanud positiivse elamuse sisukast kultuuriprogrammist.
Kohalikud esinejad on saanud väljundi esinemise näol ja pealtvaatajate tunnustuse. Kose vald on saanud üleriikliku positiivse meediakajastuse

Projekti mõju on üks osa pikaajaliste komplekssete tegevuste tulemustest, mida ei ole võimalik mõõta ühe projektiga ning seda saab hinnata aastate pärast. Oodatav mõju on Kose valla elanikkonna suurenemine eeslinnastumise tulemusena, mis tagab Kose valla ja siin pakutavate teenuste kestlikkuse. Seega tuleb antud projekti võtta kui üht väikest osa Kose valla imago kujundamisest. 

 
Kasu saanud ala
Kose vald  
PRIA toetusotsuse kuupäev
27.06.2013  
Kuludokumentide esitamise tähtaeg
31.12.2014  
Organisatsioon
Abikõlblik maksumus
€ 3300.00  
Määratud toetus
€ 1980.00