Hüppa otse lehekülje sisu juurde

Multifunktsionaalse ning energiasaastliku Aegviidu Spordihoone ehitus

Projekti number
619217372901  
MAK meede
 
Kirjeldus

Taotleja poolt koostatud projekti lõhikokkuvõte:

Hetkel puudub Aegviidus multifunktsionaalne spordihoone, puuduvad võimalused sisetingimustes treeningute ja suuremate kultuuriürituste läbiviimiseks.  

Projekti tulemusena valmivas hoones on võimalik läbi viia erinevaid treeninguid, kultuuri- ja spordiüritusi. Rajatav hoone on multifunktsionaalne, keskkonnasõbralik ja energiasäästlik. Hoonesse on projekteeritud kombineeritud maaküte ja soojustagastusega ventilatsioonisüsteem, mis on tänapäeval üks keskkonnasõbralikumaid ja säästlikumaid küttelahendusi. 

 
Märksõnad
 
Tegevused
  • Multifinktsionaalse spordihoone ehitamine
  • Omanikujärelevalve
 
Tulemused

Valminud on multifunktsionaalne spordihoone, Aegviidus on loodud võimalus sportida siseruumis ja läbi viia suuremaid kultuuriüritusi.

Hoone on multifunktsionaalne tänu võimekusele korraldada erinevaid spordi- ja kultuuriüritusi, laagreid. Luues erinevaid aktiivtegevuse võimalusi paraneb piirkonna turvalisus.Hoone kütte- ja ventilatsioonisüsteemide ühendamine on tänasel päeval innovaatiline lähenemine ja tagab jätkusuutliku ekspluatatsiooni aastakümneteks. Küttesüsteem on ohutu looduskeskkonnale.

 
Kasu saanud ala
Aegviidu vald, Anija vald  
PRIA toetusotsuse kuupäev
31.08.2017  
Kuludokumentide esitamise tähtaeg
30.10.2019  
Organisatsioon
Abikõlblik maksumus
€ 890254.34  
Määratud toetus
€ 80000.00