Hüppa otse lehekülje sisu juurde

Autoremonditöökoja laiendamine ja seadmete soetamine

Projekti number
619217372145  
MAK meede
 
Kirjeldus

Taotleja kirjutatud lühikokkuvõte:

Uue tootmishoone rajamine võimaldab teenindada suuremat hulka kliente.
Lisanduvad uued teenused nagu sillareguleerimine ning kere- ja plekitööd, komleksne unicumautode taastamine ja restaureerimine.

Kuna autode kasutamine on muutunud järjest laialdasemaks on kasvanud vajadus ka nende remondi ja hoolduse järele. Just õigeagne ja kvaliteetne hooldus on auto probleemideta kasutamise oluline osa. Kuna piirkonnas on vähe autoremonditöökodasid, kasutavad kohalikud inimesed ikka Tallinna linna teeninduskeskuste teenuseid. Seega on meil täita oluline osa meie piirkonna elanikkonna eluolustiku paremaka muutmise osas. Teenused kätte kodulähedalt.
Oma eesmärki täites soovime klientidele ja koostööpartneritele pakkuda võimalikult palju teenuseid ühest kohast. Meie juures on võimalik lasta remontida ja hooldada oma autot, vahetada rehve, teha diagnostikat ning
soetada soodsa hinnaga vajalikud varuosad, rehvid või aku.
Koostöös Leader projektiga plaanime rajada uue hoone, kus saame laiendada oma senist tegevust, pakkudes seda suuremale hulgale klientidele.
Lisaks senistele tegevustele avaneb võimalus pakkuda oma klientidele võimalusi autode edaspidiseks jätkuvaks kasutamiseks kere- ja plekitööde teostamise kaudu. Sildade reguleerimise võimalus kohapeal on ülimalt nõutav ja vajalik ning võimaldab teenindada klienti kompleksselt. Peale iga silladetaili vahetust on vajalik teostada rataste kokkujooksu kontroll.
Vanade nn. unicum autode restaureerimisvõimaluste avanemine on aga tulenenud viimase aja vajadusest. Üha enam on suurenenud nende inimeste arv, kelle sissetulekud võimaldavad soetada omale väärikas vana auto. 

 
Märksõnad
 
Tegevused
  • Remonditöökoja hoone ehitamine
  • Seadmete soetamine
 
Tulemused

Projekt on hetkel teostamisel

 
Kasu saanud ala
Anija vald, Raasiku vald  
PRIA toetusotsuse kuupäev
29.08.2017  
Kuludokumentide esitamise tähtaeg
29.08.2019  
Organisatsioon
Abikõlblik maksumus
€ 123840.00  
Määratud toetus
€ 60000.00