Hüppa otse lehekülje sisu juurde

Aktiivseid tegevusi Kõrvemaale!

Projekti number
19201800507  
MAK meede
 
Kirjeldus

Kõrvemaa Puhkekeskus on viimaste aastate jooksul keskendunud varasemast rohkem matkade korraldamisele ning muude kogupere pakettide pakkumisele looduses, mis on andnud tugeva signaali keskuse potentsiaalist kujuneda piirkonnas unikaalseks pereturismi tõmbenumbriks. Projekti ideeks on kasutada see potentsiaal ära ning arendada välja terviklik looduspuhkuse keskus, kus külastajad saavad tutvuda Kõrvemaa loodusega läbi omapäraste atraktsioonide ja teenuste. Projekti nägemuseks on maksimaalselt ära kasutada puhkekeskuse maa-ala ning kaasata ka piirkondlikud koostööpartnerid.

Projekti tulemusena on plaanis keskusesse rajada paljajalurada, madalseikluspark, kiikede komplekt koos liivakastiga ja ronimisvõrguga, soetada jalgpalliväljaku varustus, paigaldada 10 minigolfi väljakut koos foot pool mänguväljakuga  ja lisada väljakute äärde laudade/toolide komplektid einestamiseks ning puhkamiseks.

•           Paljajalurada on meeleolukas retk looduses, kus spetsiaalselt tähistatud ja kohaldatud rajal on võimalik igal huvilisel ise kogeda, kuidas tunduvad erinevad materjalid palja jala all nt, käbid, liiv, muda, sammal, puukoor, kivid, palk jne.

•           Madalseikluspark on mõeldud kõigile huvilistele olenemata vanusest. Park on ohutu ja turvavarustuse kasutamine ei ole vajalik.

•           Kiikede kompleks ja liivakast koos ronimisvõrguga on mõeldud lastele aktiivseks tegevuseks.

•           Jalgpalliväljakut saab paigaldada vastavalt vajadusele ja gruppide suurusele operatiivselt uude kohta või muuta väljaku suurust. Tegemist on väravate ja väljakut piiravate aedade soetusega.

•           Minigolfi väljakud ja foot pool väljak on kasutatavad kõigile soovijatele, lisaks on territooriumile lisatud laudade/ toolide komplektid, kus saavad mängijad einestada ja puhata

 
Märksõnad
 
Tegevused

Ehitatakse järgmised rajatised: minigolfiväljak, madalseikluspark, mänguväljak ja  foopooli väljak.

Soetatakse järgmine põhivara:  jalpallivälkjaku komplekti, toolide ja laudade komplekt, paljajalurada.

 
Tulemused

Projekt on hetkel teostamisel.

 
Kasu saanud ala
Anija vald  
PRIA toetusotsuse kuupäev
31.08.2018  
Kuludokumentide esitamise tähtaeg
01.09.2020  
Organisatsioon
Abikõlblik maksumus
€ 69479.33  
Määratud toetus
€ 40645.40