Hüppa otse lehekülje sisu juurde

Mööbli ja telkide soetamine seltsielu ja ürituste korraldamiseks

Projekti number
430014377252  
Meede
Kirjeldus

Projekti eesmärgiks on pakkuda kohalikele elanikele kvaliteetsemaid üritusi, soetades vajaliku mööbli külakeskuse tarbeks ja turvalisemaid väliüritusi, mille tarbeks soetatakse välimööbel ja telgid, mis kaitsevad heitlike suviste ilmatingimuste eest.

Koostöös Ravila Külaarendamise Seltsi, Kose Vallavalitsuse, Kõue Külade Seltsi, Kose Kunsti ja Käsitöö Seltsiga muuta Ida-Harju piirkonna elanike huvitegevuste võimaluste ring laiemaks ja mitmekülgsemaks.
Noorte, keskealiste ja eakate ühine aktiivsem kaasamine huvitegevustesse, noorte ja eakate ühiste algatuste elluviimine, noorte isetegevuse toetamine, noorte kaasamine kaunite koduaedade konkurssidele.
Kaasata projekti võimalikult palju erinevate sihtgruppide esindajaid.
Läbi koolitusgrupis osalejate teadmiste suurendamise ja nende omandatud oskuste jagamise juba oma sõprusringkonnas või töökaaslaste ringis kasvab Kose piirkonna elanike hulgas huvi omapärase keraamika vastu kui ka võimaluste suurenemine läbi kauni keraamika koduaias saavutada ka paremaid kohti kodukujunduskonkurssidel ja ka kauni koduaia konkurssidel.
Läbi ühiste ja kvaliteetsemate ürituste on saavutatud parem koostöö kogukonna erinevate sihtgruppid.

 
Märksõnad
 
Tegevused

Tegevus 1: Toolide soetamine (50 tk) Tegevus 2: Välimööbli soetamine (6 komplekti-laud ja pingid) Tegevus 3: Pop-up telkide soetamine (2 tk) Tegevus 4: Töölaudade soetamine (4 tk) Tegevus 5: Vitriinkappide soetamine (2 tk) Tegevus 6: Välipinkide soetamine (4 tk) Tegevus 7: pinkide Quadra soetamine (4 tk – lastepingid) Tegevus 8: riidekapi soetamine

 
Tulemused

Ravila KAS on viinud läbi mitmeid erinevaid üritusi, kontserte, koolitusi ja õpiringe, mille tagasiside on olnud väga positiivne. Soetatud välimööbel ja telgid loovad suuremaid võimalusi ka igasugusteks väliüritusteks (külapäevad, kohalikud laadad, perepäevad, lasteüritused, etendused, kontserdid, degusteerimispäevad, jpm), millest on seni pisut puudus olnud. Eestimaa vihmased ja heitlikud suveilmad tingivad vajaduse spetsiaalse välimööbli ja ka telkide soetamiseks. Edaspidi on see mure lahendatud ja saame varakult suveplaane teha vaatamata ilmale.

 
Kasu saanud ala
Kose vald  
PRIA toetusotsuse kuupäev
11.09.2014  
Kuludokumentide esitamise tähtaeg
31.12.2014  
Organisatsioon
Abikõlblik maksumus
€ 5202.00  
Määratud toetus
€ 1930.77