Hüppa otse lehekülje sisu juurde

Tegutseme edasi

Projekti number
430014376961  
Meede
Kirjeldus

Projekti eesmärgiks on tugevdada erinevate põlvkondade omavahelist sidet ning parandada vaba aja veetmise võimalusi Aruküla alevikus läbi mänguväljaku korrastamise.
Mänguväljak on koht, kus puutuvad kokku erinevad vanusegrupid - vanemad ja vanavanemad külastavad mänguväljakut väikelastega, noored käivad mänguväljakul vaba aega veetmas.
Soov on kujundada Aruküla alevikus mänguväljak, kus jagub tegevusvõimalusi igale vanusegrupile ning kus saab veeta aega kogu perega.

 
Märksõnad
 
Tegevused

Arukülas asuva Kivilinna mänguväljaku remont ning uute atraktsioonide paigaldamine:
- neljane- ja kahene vedrukiik;
- poom;
- jalgpallivärav;
- hängimispink;
- ronimissein;
- 3 kiige komplekti. 

 
Tulemused

Projekt “Tegutseme edasi” aitas kaasa MTÜ Ida-Harju Koostöökoja meetme 1.1 TEEME KOOS eesmärkide saavutamisele.
Projekti „Tegutseme edasi“ käigus soetatud materjalidega remonditi Kivilinna mänguväljakul vanad atrakstioonid. Uued soetatud atrakstioonid on: neljane- ja kahene vedrukiik, poom, jalgpallivärav, hängimispink, ronimissein, 3 kiige komplekti. Tänu uutele soetatud ja remonditud atraktsioonidele on Kivilinna mänguväljak väga atraktiivne ja populaarne nii tüdrukute kui ka poiste seas. Kivilinna mänguväljakul käib keskmiselt 150 last päevas. Korda tehtud Kivilinna mänguväljak on tõstnud Aruküla aleviku reitingut ja huvi ka lastevanemate seas.

 
Kasu saanud ala
Raasiku vald  
PRIA toetusotsuse kuupäev
04.04.2014  
Kuludokumentide esitamise tähtaeg
31.12.2014  
Organisatsioon
Abikõlblik maksumus
€ 3400.00  
Määratud toetus
€ 2890.00