Hüppa otse lehekülje sisu juurde

Rahvamaja ruumid korda

Projekti number
430014377231  
Kirjeldus

Aruküla rahvamaja on ehitatud 1974 aastal ja sellest ajast ei ole saadud teha ruumide remonti. Ruumide halb seisukord piirab võimalusi erinevate tegevuste pakkumiseks nii isetegevuslastele, noortele, täiskasvanutele, eakatele kui ka külalistele, kes külastavad rahvamaja erinevate projektide raames. Seoses sanitaarremondiga saab korda ühiskasutuses olev köök, kabinetid, koridor ja fuajee. 

PROJEKTI EESMÄRGID

  1. paranenud on rahvamaja ruumide vabaaja sisustamise ja vastuvõtu võimalused olmeruumides

  2. korraldada erinevatele vanusegruppidele koosviibimisi, koolitusi, õpitubasid, seminare

  3. tõusnud on rahvamaja reiting 

 
Märksõnad
 
Tegevused

Aruküla rahvamaja ruumide, köögi, koridori ja fuajee remont. 
Köögi lae plaatide vahetamine, seinte värvimine, linoleumi eemaldamine põrandalt ning põrandale kiviplaatide paigaldamine.
Kabineti „Kõikide tuba“ seintelt vana tapeedi eemaldamine, seinte ja lae pahteldamine, lihvimine ja värvimine, põrandalt linoleumi eemaldamine ja parketi paigaldamine.
Koridoris lae ja seinte pahteldamine ja värvimine. 
Ehitusprahi utiliseerimine.

 
Tulemused

MTÜ Ida-Harju koostöökoja meede 1-1.  Meetme üldeesmärk on tegevuspiirkonna elukvaliteedi ja atraktiivsuse tõstmine läbi kogukonna aktiivsuse suurendamise ja mitmekesiste tegevusvõimaluste loomise , mis aitab kaasa inimeste väärtushinnangute paranemisele ja oma kodukandi väärtustamisele.

Spetsiifilised eesmärgid:

- Tervislik ja kultuuriline vaba aja sisustamine

Aruküla rahvamaja ruumide, koridori ja fuajee sanitaarremont aitas luua paremaid tingimusi ja võimalusi ühistegevusteks. Rahvamajas käivad erinevas vanuses lapsed, noored ja täiskasvanud suhtlemas, trennides, koosviibimistel ja vabaajaveetmistel. Kokkuvõtlikult aitab see kaasa paljude ürituste, koolituste piirkonna identiteedi, põlvkondade vaheliste sidemete tugevnemisele ja suhtlemisele ning tõstab rahvamaja mainet.

- Puhas atraktiivne loodus- ja elukeskkond

Remonditud ruumid aitavad kaasa väärtuste hindamisel, kogukonna lugupidamisel rahvamaja suhtes. Puhas ja korras rahvamaja kutsub paremini inimesi ühistegevustele. 

  • Heakorrastatud asumid ja kohalikku elukeskkonda parandavad objektid
 
Kasu saanud ala
Raasiku vald  
PRIA toetusotsuse kuupäev
12.12.2014  
Kuludokumentide esitamise tähtaeg
31.12.2014  
Organisatsioon
Abikõlblik maksumus
€ 4896.00  
Määratud toetus
€ 4161.60