Hüppa otse lehekülje sisu juurde

Köögiseadmete soetamine Paunküla Heaolukeskusele

Projekti number
430014377242  
Kirjeldus

Projekti üldine eesmärk: on suurendada Oxforell OÜ konkurentsivõimet parendades Paunküla Heaolukeskuse teenuste ja toodete kvaliteeti ning laiendades enda teenuste kasutusvõimalusi uutele kliendirühmadele. Ettevõtte teenuste ja nende pakkumiseks vajalike köögiseadmete soetamine aitab tagada ettevõtte tasakaalustatud ja jätkusuutliku arengu. 

Projekti otsene eesmärk: Olemasolevate töökohtade säilitamine ja uute töökohtade loomine. Efektiivse töö käivitamiseks Paunküla Heaolukeskuses on vajalik soetada köögiseadmed. 
Projekti koostamise seisuga köögiseadmed Paunküla Heaolukeskuses puuduvad. Toitlustamine toimub Oxforell Puhkekeskuse köögi baasil, mille tulemusena on suuremate gruppide toitlustamine raskendatud.

 
Märksõnad
maaturism  
Tegevused
Köögiseadmete soetamine: 1. GAASI KOMBIAHI 2. AHJU ALUSRAAM 3. ÕHKJAHUTIGA KUUBIKUMASIN 4. 4-PÕLETIGA LAUAPEALNE GAASIPLIIT 5. ALUSLAUD PLIIDILE 6. 2X7 LIIT. GAASIFRITÜÜR, LAUAPEALNE  
Tulemused
Projekt aitas kaasa olemasolevate töökohtade säilitamisele Oxforell OÜs. Projekti abil loodi paremad tingimuse Paunküla Heaolukeskuses külastajate teenindamiseks ning läbi selle aidati parandada maapiirkonna ettevõtte konkurentsivõimet. Projekt aitas kaasa Paunküla Puhkekeskuse jätkusuutlikule arengule ning projekti tulemusel on paranenud ettevõtte töökorraldus, mis tagab külastajate rahulolu ning pakutava teenuse parema kvaliteedi.  
Kasu saanud ala
Kose vald  
PRIA toetusotsuse kuupäev
21.08.2014  
Kuludokumentide esitamise tähtaeg
31.12.2015  
Organisatsioon
Abikõlblik maksumus
€ 7624.00  
Määratud toetus
€ 4574.00